Občina Mirna
Stran je v urejanju
Domov Organi občine Občinski svet

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Marija Sluga
  • članica Jožica Brajer
  • članica Bojana Rebolj

Mandatno obdobje 2014 do 2018

12.05.2017 ob 16:00
10.04.2017 ob 16:00
24.02.2017 ob 16:00
16.01.2017 ob 08:15
23.12.2016 ob 16:00
30.11.2016 ob 16:00
11.10.2016 ob 08:45
26.09.2016 ob 16:00
28.08.2016 ob 16:00
06.04.2016 ob 16:00
18.03.2016 ob 16:00
22.01.2016 ob 16:00
11.12.2015 ob 16:00
17.11.2015 ob 07:00
23.10.2015 ob 16:00
02.10.2015 ob 16:00
29.05.2015 ob 16:00
15.05.2015 ob 16:00
10.04.2015
23.01.2015 ob 16:00
19.01.2015 ob 16:00

Mandatno obdobje 2010 do 2014

15.09.2014 ob 16:30
29.05.2014 ob 17:00
23.04.2014 ob 16:30
07.04.2014 ob 16:30
13.03.2014 ob 17:00
03.03.2014 ob 17:00
24.02.2014 ob 17:00
13.01.2014 ob 16:30
07.01.2014 ob 16:30
13.12.2013 ob 07:00
04.12.2013 ob 16:30
11.11.2013 ob 15:50
04.11.2013 ob 16:00
21.10.2013 ob 07:00
22.07.2013 ob 17:00
10.04.2013 ob 17:00
25.03.2013 ob 17:00
19.12.2012 ob 16:30
26.11.2012 ob 16:30
05.11.2012 ob 16:30
29.10.2012 ob 16:30
22.10.2012 ob 16:30
08.10.2012 ob 17:00
24.09.2012 ob 17:30
04.06.2012 ob 17:00
23.04.2012 ob 17:00
16.01.2012 ob 16:30
22.12.2011 ob 17:00
02.12.2011 ob 17:00
10.10.2011 ob 17:00
25.08.2011 ob 16:00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?